DODACIE PODMIENKY

Zasielkonos.sk nie je predajca tovaru. Na stránkach www.zasielkonos.sk prezentujeme ponuky jednotlivých predajcov, ktorí tovar posielajú zadarmo priamo na adresu zákazníka podľa nasledujúcich dodacích podmienok:

 

  • Všetok tovar je na sklade u predajcov a dodanie tohto tovaru je v uvedenej orientačná lehote, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 10 - 45 dní od objednania.

 

  • Vzhľadom k tomu, že je tovar zasielaný z Ázie alebo Taiwane, nedokážeme akokoľvek zmeniť lehotu na doručenie. Berte preto lehotu 10 - 45 dní ako orientačné, nie záväznou.

 

  • Táto dodacia lehota sa môže predĺžiť vplyvom sviatkov, prázdnin, Vianoc alebo vplyvom poštových služieb. Predĺženie dodacej lehoty nie je v žiadnom prípade porušením dodacích podmienok.

 

  • Naša spoločnosť nie je predajca tovaru a nemá vplyv na priebeh dodania. Z našej strany dokážeme preveriť, či bola objednávka predajcom expedovaná ale vzhľadom na to, že je tovar zasielaný z Ázie alebo Taiwane, nedokážeme akokoľvek zmeniť lehotu na doručenie.

 

  • Tovar je na územie SK doručovaný (uložené na vyzdvihnutie) Slovenskou poštou.

 

  • Pokiaľ nie je zákazníkovi tovar predajcom doručený chybou predajcu (neodoslaním) alebo chybou doručovacích služieb v lehote 90 dní od objednania, má nárok zákazník na vrátenie plnej ceny za nedodaný tovar. Túto náhradu následne na základe žiadosti zákazníka vykonáva naša spoločnosť v lehote 3 pracovných dní späť rovnakou platobnou metódou, ktorú zákazník objednávku uhradil.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.